O firme

Príbeh firmy Vesystem s.r.o. sa začal písať v roku 2019. Je to firma s mladými ambicióznymi odborníkmi. Máme dostatočnú prax v odbore, aby sme pre Vás v rámci našej ponuky zrealizovali všetko to, čo potrebujete. Cieľom Vesystem s.r.o. je dodávkami kvalitných zariadení a odborným poradenstvom znížiť straty na majetku a zvýšiť bezpečnosť, uľahčiť tak každodenné činnosti ľudí – automatizovať byty, domy, firmy.

Vyhovieme Vám cenovo, ako aj po stránke kvality ponúkaného tovaru a služieb. Spolupracujeme len so spoľahlivými a dôsledne vybranými dodávateľmi, kolegami a montážnymi partnermi. Čo najrýchlejšie dodanie tovaru, presná a profesionálne prevedená inštalácia je pre nás samozrejmosťou. Najväčšou odmenou pre nás je, keď sa k nám klienti s radosťou vracajú. Na požiadanie Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Sme certifikovaným montážnym partnerom značiek Hikvision, Jablotron, Fibaro, DZ Dražice – DZD Solar. Sme držiteľom licencie technickej služby (zákonný predpoklad pre montáž bezpečnostných systémov).

Dokážeme zabezpečiť Vašu budovu už aj počas výstavby, aby tak boli chránené aj Vaše inštalačné a stavebné materiály.

Neváhajte a kontaktujte nás. Veľmi si ceníme Vašu dôveru.

 

Ďakujeme,

Vesystem s.r.o.

Naše certifikáty