Naše služby

Kamery a kamerové systémy

Vysoká kvalita na mieru pre Vaše potreby dostupná len u nás. Kamerové sety sú najlepším nástrojom, ktorým môžete spoľahlivo chrániť a monitorovať svoj majetok. Priemyselné kamery či kamery na dom a byt sa stále viac stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia súkromných aj verejných objektov všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, sledovanie a hlavne vyhodnocovanie podozrivých činností. V ponuke máme IP a Wifi IP tzv. bezdrôtové kamery alebo celé systémy.

kamery a kamerove systemy
Poplachove systemy detektory

Poplachové systémy, detektory

Chráňte si svoj majetok bezpečnostným alarmom. Prinášame systémy najlepších značiek a naše znalostné technológie radi prispôsobíme Vašim potrebám. Zároveň k tomu ponúkame rôzne detektory ako napr. detektor dymu alebo oxidu uhoľnatého, záplavové a požiarne čidlo. 

Hlavné dôvody: bezproblémová likvidácia poistnej udalosti v prípade krádeže, výrazné zľavy pri poistení domácnosti, pokojné svedomie pri odchode z vášho domova.

Prístupové systémy, dochádzkové terminály, videovrátniky

Prístupové systémy slúžia na zabezpečenie ochrany vstupu do bytových domov, pivníc, kancelárií a iných priestorov. Prístupové a dochádzkové systémy umožňujú elektronické ovládanie otvárania dverí alebo jednoduché spracovanie dochádzky. Dotykový terminál s kamerou. Rýchla kontrola, evidencia, prehľadnosť. Domáce viedovrátniky sú zabezpečovacie systémy, ktoré pomáhajú chrániť Váš dom či byt. Umožnia Vám vidieť na displeji osobu, ktorá stojí za dverami a zároveň s ňou komunikovať.

Pristupove systemy dochadzkove terminaly videovratniky
Bezdrotove a inteligentne riesenie PCO

Bezdrôtové a inteligentné riešenia

Náš produkt tzv. inteligentný byt či dom zabezpečí, že máte všetky Vaše elektrické zariadenia pod kontrolou cez mobil, osobný počítač alebo tablet. Dokážete na diaľku ovládať garážovú bránu, vonkajšiu pohonnú plotovú bránu, závlahu, rolety, žalúzie a dokonca osvetlenie domu. 

Elektroinštalácie

Ponákame kompletné elektroinštalačné práce rodinných domov, bytových a nebytových priestorov, ako: navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov. Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.

ikon elektroinstalacie
Fotovoltika 1

Fotovoltické systémy na kľúč

Kompletné dodanie s inštaláciou fotovoltickej elektrárne na kľúč pre rodinné domy, záhradné domčeky, malé firmy, podniky. Sme držiteľom osvedčenia oprávňujúceho na inštaláciu fotovoltických systémov od Slovenskej Asociácie Fotovoltického Priemyslu a od MH SR (zákonný predpoklad napríklad v rámci projektu Zelená domácnostiam).

Máte záujem o naše služby?

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo cez messenger, či WhatsApp.