Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Poplachové systémy, alarm do domu a detektory

Chráňte si svoj majetok bezpečnostným alarmom

Prinášame poplachové systémy najlepších značiek a naše znalostné technológie radi prispôsobíme Vašim potrebám. Zároveň k tomu ponúkame rôzne detektory ako napr. detektor dymu alebo oxidu uhoľnatého, záplavové a požiarne čidlo. 

Hlavné dôvody použitia poplašných  systémov: bezproblémová likvidácia poistnej udalosti v prípade krádeže, výrazné zľavy pri poistení domácnosti, pokojné svedomie pri odchode z vášho domova.

 

Spoločnosť Vesystem s.r.o. ponúka:

Predaj

mONTÁž

iNšTALÁCIU

sERVIS

Prinášame moderné poplachové systémy od najlepších značiek, ako napríklad Jablotron.

Alarmový systém na mieru Vašim požiadavkám

Bezpečnostné alarmové systémy do bytu, do domu, do firmy. V ponuke máme len tie najlepšie a najspoľahlivejšie značky. Drôtové a bezdrôtové prevedenie.

Drôtové zapojenie je vhodné v budovách, kde nie sú prekážkou stavebné úpravy. Výhodou tohto zapojenia je nižšia cena periférií a menšie nároky na údržbu. Ešte pred potiahnutím kabeláže pre drôtový zabezpečovací systém je dôležité, aby bol pripravený projekt EZS, pretože periféria sa už neskôr nebude dať premiestniť.

Bezdrôtové riešenie je vhodné v budovách, kde nie sú možné stavebné zásahy. Bezdrôtové prvky ponúkajú veľkú flexibilitu pri montáži. Oproti drôtovým perifériám je cena jednotlivých komponentov vyššia. Napájania je z baterií. V dnešnej dobe majú bezdrôtové periférie, také nízké odbery, že pri praktický rovnakej funkcionalite ako drôtové prvky, stačí meniť batérie cca. po 2 rokoch. Stav betérií je navyše neustále monitorovaný a systém v dostatočnom predstihu upozorní na potrebu ich výmeny.

1. Pohybový senzor

Je určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu v miestnosti.

2. Pohybový senzor s kamerou

Umožňuje detegovať pohyb v chránenom priestore vrátane vizuálneho potvrdenia poplachu. Kamera detektora je vybavená bleskom pre kvalitné fotenie v noci.

3. Plášťové

Jedná sa o magnetický detektor otvorenia, ktorý má dva nezávislé, samostatne nastaviteľné vstupy.

4. Environmentálne

Detektor dymu a teploty slúži  na kombinovanú (optickú a teplotnú) detekciu požiaru v obytných a komerčných budovách. Detektor plynu CO slúži na detekciu plynu CO (oxid uhoľnatý) a včasnému varovaniu pred nebezpečnými účinkami tohto plynu na ľudské zdravie.

Ukážka našej práce

Pozrite si ukážku našej práce na nasledujúcich fotografiách.

Máte záujem o zabezpečenie vášho domu alebo bytu poplachovým systémom?

Nezáväznú orientačnú cenovú ponuku Vám zašleme do 24 hodín. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo cez messenger, či WhatsApp.

Poplachové systémy a alarmy: Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Predaj, montáž, inštaláciu a servis bezpečnostných alarmov, poplachových a poplašných systémov zabezpečíme v týchto mestách: Bratislava, Malacky, Senec, Bernolákovo, Hamuliakovo, Šamorín, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Dobrohošť, Veľký Meder, Trnava, Galanta a okolitých dedín.

Po individuálnej dohode sme ochotní vycestovať aj do iných miest. 

Naše služby využívajú aj tam, kde nie je pevný internet alebo elektrina. Napríklad: chaty, záhrady, stavby, jazerá, lode, stavebné stroje, poľnohospodárske stroje a špeciálne stroje.

Časté otázky ohľadom poplašných systémov a alarmu

Dá sa zapnúť, ale treba si to vopred dohodnúť, keďže existuje senzor špeciálne pre domácich miláčikov, ktorý do určitej hmotnosti a výšky nevníma.

Áno, dokonca môžete regulovať aj osvetlenie, rolety, zavlažovacie zariadenia a kúrenie.

Áno, bezpečnostný alarm určitý čas funguje, pretože hlavný ovládací panel má vstavanú batériu.

Všetky poplašné systémy a alarmy nastavuje vyškolený technik. Užívateľ si vie veci zjednodušiť natoľko, že na zapnutie a vypnutie bezpečnostného alarmu stačí zadať kód a stlačiť tlačidlo.