Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Elektroinštalácie do domu, bytu alebo firmy

Profesionálne elektroinštalačné práce: od zapojenia elektriny až po montáž bleskozvodov

Ponukáme kompletné elektroinštalačné práce rodinných domov, bytových a nebytových priestorov, ako: navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov. Pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov a iných elektrických zariadení.

Spoločnosť Vesystem s.r.o. ponúka:

Neviete ako a kam umiestniť zásuvky, vypínače alebo len hladáte firmu na elektroinštalačné práce? Prerábate alebo staviate? Môžeme byť s Vami už od začiatku a odborne Vám poradíme.

Detaily našich elektroinštalačných služieb

1. Silnoprúdové aj slaboprúdové elektroinštalácie

Kvalitná odvedená silnoprúdová a slaboprúdová elektroinštalácia je základom správneho fungovania každého objektu a je základom pre správne fungovanie elektrických zariadení.

Klasické druhy inštalácie: ku klasickým inštalačným systémom patrí ukladanie vodičov na omietku, do omietky a pod omietku.

Ponúkame:

Silnoprúd: drážkovanie, ťahanie káblov, rekonštrukčné práce, výmena a zapojenie zásuviek / vypínačov, zapájanie rozvádzačov, zapájanie spotrebičov, bleskozvody, montáž / návrh svietidiel a LED pásikov, inteligentná elektroinštalácia, prezváňanie a meranie káblov, oprava, revízie.

Slaboprúd: návrh, projektovanie, drážkovanie, ťahanie káblov, prezváňanie a meranie káblov.

Predpríprava na kamerový systém / alarmový systém / videovrátnik analóg – IP smart / inteligentný tzv. smart home / TV / satelit / WiFi / internet / optika / sieť / inteligentné riešenia.

2. Zapojenie

Základom pri zapojení svietidla, zapojenie vypínača,  je jeho správne umiestnenie. Navrhovanie kabeláže v byte alebo v domácnosti je zodpovednou a komplexnou záležitosťou, ktorá si vyžaduje kvalifikáciu. Existuje veľa princípov a noriem pre inštaláciu vodičov, spínačov a zásuviek.

Sériové zapojenie alebo paralelné zapojenie, dotykový alebo klasický vypínač?

Vedeli ste, že:

– na jeden jednofázový zásuvkový obvod možno pripojiť najviac 10 zásuvkových vývodov, pričom inštalovaný príkon nesmie prekročiť 3680VA pri istení 16A alebo 2300VA pri istení 10A?

– na jeden svetelný obvod sa môže pripojiť iba toľko svietidiel, aby súčet ich menovitých prúdov neprekorčil menovitý prúd istiaceho prvku obvodu?

Nechajte si poradiť od odborníka a ušetríme Vám čas, prácu aj peniaze.

3. Montáž, inštalácia

Ponukáme a vykonávame odbornú inštaláciu elektrických rozvodov od rozvodovej skrine až po vypínač, montáž bleskozvodu. Taktiež ponukáme a vykonávame montážné práce v oblasti elektroinštalácie. Používame modernú technológiu a kvalitné náradie na montáž. Ponukáme klasickú a inteligentnú elektroinštaláciu.

Klasická elektroinštalácia sa používa vtedy, pokiaľ chcete mať jednoduchý dom bez moderných technológií.

Inteligentná elektroinštalácia sa používa vtedy, pokiaľ plánujete vo svojej domácnosti vybudovať inteligentný dom tzv. Smart home.

Naše výhody:

4. Revízia

Revízia je činnosť, pri ktorej sa prehliadkou, skúšaním a meraním zisťuje stav z hľadiska bezpečnosti. Kontroluje sa hlavne bezpečnosť a funkčnosť celej inštalácie.

O vykonaní revízie a revíznej skúšky vyhotoví revízny technik písomný doklad, ktorý obsahuje najmä: dátum a miesto vykonania revízie, meno a priezvisko revízneho technika, ako aj číslo osvedčenia o jeho odbornej spôsobilosti, vyjadrenie o spôsobilosti určeného technického zariadenia na ďalšiu prevádzku, podpis revízneho technika, ďalšie údaje, ak to vyžaduje príslušná technická norma.

Revíznú správu v prvom rade poskytujeme len pre našich zákazníkov.

Elektroinštalačné služby pre domácnosti aj pre firmy

Poskytujeme kompletné elektromontážne a elektroinštalačné služby pre domácnosť ale aj pre firmy. Premiestnenie zásuviek alebo kompletná elektroinštalácia objektu, malý či veľký projekt? Každú zákazku berieme vážne a riešime individuálne.

Prečo my?

Prax v odbore

Máme dostatočnú prax v odbore na to, aby sme pre Vás v rámci našej ponuky zrealizovali všetko to, čo potrebujete.

Spoľahliví dodávatelia

Spolupracujeme len so spoľahlivými a dôsledne vybranými dodávateľmi, kolegami a montážnymi partnermi

Profesionálna inštalaćia

Čo najrýchlejšie dodanie tovaru, presne a profesionálne prevedená inštalácia je pre nás samozrejmosťou.

Náš tím

V našej Tíme nájdete: elektrotechnického inžiniera, revízného technika, samostatného elektrotechnika, elektrotechnika.

Odborný prístup

Za všetkých okolností profesionálny a odborný prístup, najväčšou odmenou pre nás je, keď sa k nám klienti s radosťou vracajú.

Flexibilta

Montáže a inštalácie realizujeme aj cez víkend, podľa dohody. Tam, kde sa nedá realizovať cez deň, spravíme v noci.  Keďže sme flexibilní, prispôsobíme sa požiadavkám klienta.

Ukážka našej práce

Pozrite si ukážku našej práce na nasledujúcich fotografiách.

Hľadáte profesionálnu firmu na montáž elektroinštalácie? Obráťte sa na nás.

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo cez messenger, či WhatsApp.

Elektroinštalácie: Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Prídeme k vám do týchto miest: Bratislava, Malacky, Senec, Bernolákovo, Hamuliakovo, Šamorín, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Dobrohošť, Veľký Meder, Trnava, Galanta a okolitých dedín.

Po individuálnej dohode sme ochotní vycestovať aj do iných miest.

Časté otázky ohľadom elektroinštalácií

Áno, na to slúžia bezdrôtôvé inteligentné prvky ktoré sa montujú pod vypínačom napríklad. Holostavba nie je podmienka

Záleží od veľa faktorov. Elektroinštalačné práce neúčtujeme v hodinovej sadzbe, účtujeme len za vykonanú prácu.

Ste na správnom mieste, pomôžeme, navrhujeme, opravíme, premiestnime a odborne Vám namontujeme a skompletizujeme podľa Vaších predstáv.