Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Kamery a kamerové systémy

Na čo slúžia kamerové systémy?

Bezpečnostné kamerové systémy slúžia na sledovanie pohybu a konania osôb v objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí. Dnes sú neoddeliteľnou súčasťou bezpečnosti a ochrany života, zdravia, majetku. Bezpečnostné kamery sú v súčasnosti už štandardnou a neoddeliteľnou súčasťou ochrany budov ale aj v bytových objektoch. Využívajú sa pre monitorovanie objektov a pozemkov ako vo dne aj v noci a to cez mobil, televízor, počítač, tablet, ale aj pomocou smart hodiniek alebo náramku.

Spoločnosť Vesystem s.r.o. ponúka:

Predaj

mONTÁž

iNšTALÁCIU

sERVIS

V našej ponuke máme široký sortiment bezpečnostných kamerových systémov. Máme riešenia pre domácnosti ale aj pre firmy. V našej ponuke nájdete analógové, IP, IP bezdrôtové bezpečnostné kamery, priemyselné kamery a kamerové systémy od najlepších: Hikvision, Avigilon, Honeywell, AXIS, Dahua

Komplexné kamerové zabezpečenie vášho domu a bytu na mieru

Zabezpečujeme profesionálnu inštaláciu a montáž vnútorných a vonkajších kamier, jednotlivých súčastí bezpečnostného kamerového setu, natiahnutia kabeláže (predpríprava), nakonfigurovanie systému a nastavenie kamier tak, aby poskytli 100% zabezpečenie objektu. Ponúkame predaj, inštaláciu a montáž nasledujúcich druhov kamerových systémov:

1. Analógové kamery

Analógové kamery a analógový bezpečnostný kamerový systém označovaný aj ako CCTV ( Closed Circuit Television) je zjednodušene povedané prvý systém s jednoduchou konfiguráciou medzi kamerovými systémami. Výhoda je predovšetkým nižšia zriaďovacia cena systému a jednoduchá inštalácia a konfigurácia oproti IP kamerám.

2. IP kamery

IP kamery sú bezpečnostné kamery vybavené s  novou – pokročilou technológiou, ktoré na prenos obrazu a zvuku využívajú internetový protokol TCP/IP.  Kamery podporujú pokročilé funkcie a prakticke vyššie rozlíšenie (FullHD, 2k, 4k, 8k) ako analógové kamery. Môžu byť drôtové ( používajú štandardný UTP/FTP kábel) a bezdrôtové  (používajú WiFi).

3. Priemyselné kamerové systémy

Priemyselná kamera je špeciálny typ kamery, ktorá je prispôsobená na prácu pri náročných podmienkach (vysoké teploty, tlak a vibrácie). Používajú sa na riadenie výrobného cyklu, sledovanie jednotiek na dopravníkoch, detekciu ultra malých dielov atď.

4. Kamerové sety

Kamerové sety obsahujú všetko, čo je potrebné pre inštaláciu, zabezpečia ochranu malých aj veľkých objektov a priestorov. Štandardnou súčasťou setu sú kamery, komunikačný kabeláž (UTP/FTP) alebo bezdrôtová komunikácia (WiFi sieť), napájanie, HDD – určený pre záznam videa, NVR/DVR – nahrávací systém, monitor, mobilná/webová aplikácia. 

Ukážka našej práce

Pozrite si ukážku našej práce na nasledujúcich fotografiách.

Máte záujem o montáž Kamerových systémov? Kontaktujte nás.

Nezáväznú orientačnú cenovú ponuku Vám zašleme do 24 hodín. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo cez messenger, či WhatsApp.

Kamery a kamerové systémy: Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Predaj, montáž, inštaláciu a servis kamerových systémov zabezpečíme v týchto mestách: Bratislava, Malacky, Senec, Bernolákovo, Hamuliakovo, Šamorín, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Dobrohošť, Veľký Meder, Trnava, Galanta a okolitých dedín.

Po individuálnej dohode sme ochotní vycestovať aj do iných miest. 

Naše služby využívajú aj tam, kde nie je pevný internet alebo elektrina. Napríklad: chaty, záhrady, stavby, jazerá, lode, stavebné stroje, poľnohospodárske stroje a špeciálne stroje.

Časté otázky

Primárne len vlastný majetok.

Ak je nainštalovaná takzvaná PTZ kamera, tak áno.

Pre základnú bezpečnosť treba nainštalovať bezpečnostnú kameru aspoň na každý roh alebo výklenok. Pre plné pokrytie je vhodné chrániť kameru a uhol záberu kamery inou kamerou. Vždy je dobré vopred si s technikom preveriť umiestnenie a počet bezpečnostných kamier.

Závisí to od daného typu. Bežne dokáže bezpečnostná kamera v noci vidieť čiernobielo do 20-30 metrov (veľmi to závisí aj od poveternostných podmienok). Moderné bezpečnostné kamery s novou technológiou sú schopné vidieť farebne aj v noci a existuje aj takzvaná termokamera, ktorá dokáže reprodukovať dobre vyhodnotený obraz a video v hmle, hustom daždi a veľmi zlých podmienkach viditeľnosti.

Podľa slovenských zákonov môže bezpečnostný kamerový systém montovať a inštalovať iba montážna firma. Potvrdzuje to certifikát, ktorý vydáva ORPZ na 10 rokov.