Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Prístupové systémy, dochádzkové systémy a videovrátniky

Na čo slúžia prístupové, dochádzkové systémy a videovrátniky?

Prístupové systémy slúžia na zabezpečenie ochrany vstupu do bytových domov, pivníc, kancelárií a iných priestorov. Prístupové a dochádzkové systémy umožňujú elektronické ovládanie otvárania dverí alebo jednoduché spracovanie dochádzky. Rýchla kontrola, evidencia, prehľadnosť.

Domáce videovrátniky sú zabezpečovacie systémy, ktoré pomáhajú chrániť Váš dom či byt. Umožnia Vám vidieť na displeji osobu, ktorá stojí za dverami a zároveň s ňou komunikovať.

Spoločnosť Vesystem s.r.o. ponúka:

Predaj

mONTÁž

iNšTALÁCIU

sERVIS

Široký sortiment prístupových, dochádzkových systémov a videovrátníkov. Máme riešenia pre domácnosti ale aj pre firmy. V našej ponuke nájdete drôtové a bezdrôtové komponenty od najlepších: Hikvision, Jablotron, FERMAX, 2N.

Prístupový a dochádzkový systém, videovrátnik na mieru Vašim požiadavkám

Zabezpečujeme profesionálnu inštaláciu a montáž vnútorných a vonkajších kamier, jednotlivých súčastí bezpečnostného kamerového setu, natiahnutia kabeláže (predpríprava), nakonfigurovanie systému a nastavenie kamier tak, aby poskytli 100% zabezpečenie objektu. Ponúkame predaj, inštaláciu a montáž nasledujúcich druhov kamerových systémov:

1. Prístupové systémy

Prístupové systémy slúžia na zabezpečenie ochrany vstupu do bytových domov, pivníc, kancelárií a iných priestorov tým osobám, ktorým vy chcete. Identifikáciu môžete zadať pomocou kódu, QR kódu, identifikačnými kartami, kľúčenkami, prípadne inými identifikačnými prvkamy.

Prístupové systémy
dochadzkove systemy

2. Dochádzkové systémy

Dochádzkové systémy slúžia na identifikáciu zamestnancov, kontrolovanie-sledovanie ich príchod a odchod z práce. Používajú sa rovnaké identifikátory ako pri systémoch kontrolu vstupu.

3. Videovrátniky

Ponúkame videovrátniky od spoločností Hikvision, 2N, FERMAX, Legrand, DoorBird. Domáci videovrátnik sa inštaluje predovšetkým do rodinných domov a bytov, ale možno ho využiť napríklad aj na recepciách firiem. Videovrátnik sa skladá z kamery, ktorá sleduje priestor za dverami a z vnútornej zobrazovacej jednotky s displejom. Existujú drôtové a bezdrôtové prevedenie, anlógový a IP videovrátnik.

Videovrátniky umožňujú pripojenie viacerých vnútorných displejov, takže môžete otvárať dvere/komunikovať z viacerých miestností v dome.

videovratniky

Ponúkame nasledujúce druhy videovrátnikov

Drôtový videovrátnik

Drôtový videovrátnik sprostredkováva komunikáciu medzi kamerou a vnútornou jednotkou pomocou kábla.

Bezdrôtový videovrátnik

Bezdrôtový videovrátnik sprostredkováva komunikáciu medzi kamerou a vnútornou jednotkou pomocou WiFi.

Analógový videovrátnik

Analógový videovrátnik funguje podobne ako klasická kamera s monitorom, ktorá prenáša obraz cez kábel (dvojvodičové a štvorvodičové zapojenie) na obrazovku. Môže ovládať posuvnú bránu ale aj bránku s elektrickým zámkom.

IP videovrátniky

IP videovrátniky majú vlastnú IP adresu ako IP kamery a preto sa dajú používať ako ďalšia bezpečnostná kamera ak už máte alebo plánujete kamerový systém s nahrávacím systémom. Ďalšími výhodami sú smart funkcie ako napríklad: obojsmerná komunikácia cez mobil app, online živý obraz, nahrávanie, ovládanie posúvnej brány/bránku cez telefon.

Typy identifikácie:

Odtlačok prsta (Fingerprint)

Prístupový systém po rozpoznaní odtlačok prsta umožňuje vstup do objektu.

Detekcia tváre

Funguje na podobnom princípe ako Fingerprint. Pri vstupe do objektu netreba zadávať žiadny kód ani používať identifikačný prvok. Systém na základe rozpoznania tváre následne povoľuje vstup do objektu.

RFID prívesok, karta, MIFARE

Patrí medzi najčastejšie formy identifikácie. Prívesok alebo kartu stačí jednoducho priložiť k čítačke.

Ukážka našej práce

Pozrite si ukážku našej práce na nasledujúcich fotografiách.

Máte záujem o montáž prístupových systémov? Kontaktujte nás.

Nezáväznú orientačnú cenovú ponuku Vám zašleme do 24 hodín. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo cez messenger, či WhatsApp.

Prístupové a dochádzkové systémy a videovrátniky: Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Predaj, montáž, inštaláciu a servis prístupových systémov, dochádzkových systémov a videovrátnikov zabezpečíme v týchto mestách: Bratislava, Malacky, Senec, Bernolákovo, Hamuliakovo, Šamorín, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Dobrohošť, Veľký Meder, Trnava, Galanta a okolitých dedín.

Po individuálnej dohode sme ochotní vycestovať aj do iných miest. 

Naše služby využívajú aj tam, kde nie je pevný internet alebo elektrina. Napríklad: chaty, záhrady, stavby, jazerá, lode, stavebné stroje, poľnohospodárske stroje a špeciálne stroje.

Časté otázky ohľadom prístupových systémov

Áno, existujú domové telefóny, ktoré to dokážu. Všeobecne je väčšina domových telefónov schopná nočného režimu a videnia.

Áno, môže mať aj viac používateľov a dokonca hlavný užívateľ môže určiť, kto čo môže robiť prostredníctvom aplikácie.

Dá sa to vyriešiť, existujú systémy kontroly prístupu s GSM komunikátorom, do ktorého treba vložiť SIM kartu a do telefónu sa už posielajú predprogramované požadované údaje.