Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Inteligentný byt a dom, PCO

Ovládajte a kontrolujte váš dom alebo kanceláriu na diaľku

Náš produkt tzv. inteligentný byt či dom Vám umožní ovládať, kontrolovať Váš domov, kanceláriu na diaľku, a to všetko aj cez internet pomocou Vášho PC, tabletu alebo mobilného telefónu.

Inteligentný dom, centrum domácej automatizácie od spoločností FIBARO, Jablotron.

Svetlá môžete zapínať alebo vypínať podľa potreby. Použite na to kľúčenku, mobilnú aplikáciu s ktorou zároveň môžete v prípade prichádzajúcej návštevy otvoriť garážovú bránu alebo posuvnú bránu na diaľku prostredníctvom aplikácie.

Kúrenie vo Vašom dome môžete ovládať prostredníctvom jedného systému. Aplikácia Vám okrem toho umožní reguláciu a sledovanie aktuálnej situácie na diaľku. Zavlažovanie trávnika môžete zapnúť na diaľku prostredníctvom aplikácie. Úkon však môžete naprogramovať, jednoducho nastaviť aj vopred na konkrétny deň a čas.

Ukážka našej práce

Pozrite si ukážku našej práce na nasledujúcich fotografiách.

Čo je to pult centrálnej ochrany, PCO?

Spolupracujeme s PCO firmami na Slovensku. Pulty centrálnej ochrany (PCO) sú zariadenia určené na zachytenie poplachového stavu z chráneného objektu prostredníctvom telefónnej linky alebo cez rádiostanicu. Na základe zachyteného signálu sa vysiela hliadka k narušenému objektu.

Hlavná jednotka každého zabezpečovacieho systému je ústredňa. Ústredňa vyhodnocuje všetky signály z detektorov a ovládacích prvkov a v súlade s naprogramovaním rozhoduje o vyhlásení poplachu. Po prijatí poplachového signálu operátor pult centrálnej ochrany okamžite vysiela na miesto zásahovú jednotku. Operátor PCO  je neustálom spojení so zásahovou jednotkou a takto je možné okamžite zabezpečiť súčinnosť polície, hasičov a kontaktnú osobu.  Poplatky za služby pult centrálnej ochrany (PCO) sú individuálne.

Máte záujem o náš produkt Inteligentný dom? Kontaktujte nás.

Nezáväznú orientačnú cenovú ponuku Vám zašleme do 24 hodín. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, e-mailom, alebo cez messenger, či WhatsApp.

Inteligentný dom a PCO: Dunajská Streda, Galanta, Trnavský a Bratislavský kraj

Naša firma pôsobí najmä v Bratislavskom a Trnavskom kraji.

Náš produkt inteligentný dom dodáme v týchto mestách: Bratislava, Malacky, Senec, Bernolákovo, Hamuliakovo, Šamorín, Dunajská Streda, Gabčíkovo, Dobrohošť, Veľký Meder, Trnava, Galanta a okolitých dedín.

Po individuálnej dohode sme ochotní vycestovať aj do iných miest. 

Naše služby využívajú aj tam, kde nie je pevný internet alebo elektrina. Napríklad: chaty, záhrady, stavby, jazerá, lode, stavebné stroje, poľnohospodárske stroje a špeciálne stroje.

Časté otázky

Áno, dá sa to vyriešiť, väčšinou vie ústredňa a jednotlivé ovládacie prvky komunikovať bez drôtu aj cez WiFi.

Nie je to v žiadnom prípade nebezpečnejšie ako továrenské diaľkové ovládanie, ktoré je možné zakúpiť u výrobcu na otváranie konkrétnych brán. Dokonca je systém inteligentného domu chránený kódom, ktorý zadáva zákazník. Okrem toho je kódom chránený aj internet a WiFi router a kódom je chránený aj samotný telefón a aplikácia. Takže samotný produkt inteligentný dom je bezpečný, ak sú jednotlivé prvky odborne nainštalované.